STRONA GŁÓWNA   >   Apartamenty i pokoje
Apartament Weranda

(60m2) Apartament Weranda posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim, przestronny salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienką z kabiną prysznicową oraz prywatny, zewnętrzny taras. Apartament Weranda przeznaczony jest dla 2 osób (możliwa dostawka max dla 2 osób - dodatkowo płatna).  

WIĘCEJ INFORMACJI
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Apartament Słoneczny Taras

(60m2) Apartament Słoneczny Taras posiada 2 sypialnie, jedną z łóżkiem małżeńskim oraz drugą z dwoma 1-osobowymi łóżkami, przestronny salon, w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienką z kabiną prysznicową oraz prywatny, zewnętrzny taras (25m2). Apartament Słoneczny Taras przeznaczony ...

WIĘCEJ INFORMACJI
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Apartament Widok

(25m2) Apartament Widok posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim, w pełni wyposażony aneks kuchenny z przytulną jadalnią oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Apartament Widok przeznaczony jest dla 2 osób. 

WIĘCEJ INFORMACJI
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Studio Kapitańskie

(30m2) Studio Kapitańskie, dwupoziomowe posiada (na piętrze) - sypialnię z łóżkiem małżeńskim ; (na parterze) - w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienkę z kabiną prysznicową oraz prywatny, zewnętrzny taras. Studio przeznaczone jest dla 2 osób (możliwa dostawka - dodatkowo płatna). 

WIĘCEJ INFORMACJI
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Studio Marynarskie

(30m2) Studio jednopoziomowe (na poddaszu) posiada - sypialnię z łóżkiem małżeńskim, w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, łazienkę z kabiną prysznicową. Studio przeznaczone jest dla 2 osób (możliwa dostawka - dodatkowo płatna). 

WIĘCEJ INFORMACJI
WYŚLIJ ZAPYTANIE
© 2019 Villa Viktoria Apartamenty i Pokoje Gościnne
Wykonanie: Siter.pl